Nacházíte se: Systémové požadavky
Systémové požadavkyPodporované prohlížeče:

Bezproblémové fungování aplikace BENEFIT7 je garantované pouze v prohlížečích Internet Explorer, Firefox a Google Chrome, a to pouze v jejich posledních dvou verzích. Prohlížeče Firefox a Google Chrome provádějí aktualizaci na poslední verzi automaticky, aktuální verzi prohlížeče Internet Explorer stáhnete zdarma na stránkách firmy Microsoft.


Vícenásobné spuštění IS BENEFIT7:

Vícenásobné spuštění aplikace Benefit7 v jednom prohlížeči je z technologických a bezpečnostních důvodů standardním způsobem zakázáno. Nicméně poslední verze všech podporovaných prohlížečů (viz výše) umožňují bezpečné vícenásobné spuštění webových aplikací, mezi které IS BENEFIT7 patří. Možnosti vícenásobného spuštění byly v rámci vývoje IS BENEFIT7 zohledněny a IS BENEFIT7 lze vícekrát spustit způsoby, které popisuje tento návod:

  • Prohlížeč FIREFOX nenabízí žádný způsob, který by se dal využít pro vícenásobné spuštění IS BENEFIT7. Proto IS BENEFIT7 lze v posledních verzích prohlížeče Firefox spustit pouze jednou, v případě potřeby vícenásobného spuštění IS BENEFIT7 je nutné ke spuštění dalšího IS BENEFIT7 použít jiný podporovaný prohlížeč.

  • Prohlížeč GOOGLE CHROME umožňuje spuštění dvou na sobě nezávislých IS BENEFIT7 s tím, že první z nich lze spustit standardní cestou, avšak druhý z nich se musí spustit přes nabídku Google Chrome jako „Nové anonymní okno“, (také přes klávesy CTRL+SHIFT+N).

  • Google Chrome spuštění IS BENEFIT7 podruhé


  • Prohlížeč Internet Explorer umožňuje vícenásobné spuštění na sobě nezávislých IS BENEFIT7 s tím, že první z nich lze spustit standardní cestou a druhý (a každý další) je nutno spustit přes nabídku „Soubor“ a volbu „Nová relace“.

  • IE - Spuštění další IS BENEFIT7


Další požadavky pro bezproblémové fungování aplikace BENEFIT7:
  • Minimální rozlišení monitoru 1024 x 768 bodů.
  • Pro zadávání dat do žádosti musí být v internetovém prohlížeči zapnut JavaScript. Prohlížeče, které nepodporují JavaScript, lze použít pouze pro prohlížení žádostí. Problémy s grafikou a formátem internetových stránek však nelze vyloučit.
  • V internetovém prohlížeči nesmí být nastavené vlastní styly vzhledu stránek ani nesmí být zapnutá žádná nastavení, která jakýmkoliv způsobem mění vzhled nebo styly písma. V opačném případě nelze vyloučit problémy s grafikou a vzhledem webových stránek.
  • Pro tisk žádostí musí být na počítači nainstalovaný software Adobe Acrobat Reader verze 6 nebo vyšší.